Den pro dětskou knihu 1.12.2012

V KKD Vyškov se konala celorepubliková akce Den pro dětskou knihu, na které jsem dětem a jejich rodičům zatančila improvizaci v klasickém egyptském stylu a nechybělo ani efektní zakončení s čínskými hedvábnými vějíři fan veils. 

Posléze jsem několik odvážných dětí pomocí kouzelných fan veils přenesla do orientální země, kterou musely uhodnout (Egypt), podívali jsme se na jejich typické stavby (pyramidy), protáhli jsme se s obyvateli pyramid (mumiemi), pozdravili jsme vládkyni (Kleopatru), prohlédli si jejich typické hady (Kobry) a po proplutí řeky (Nil) jsme se vrátili zpět do knihovny ve Vyškově. Děkuji za úžasnou atmosféru!:)

Večer s Andersenem 30.3.2012

V KKD Vyškov se konal program pro děti s názvem Večer s Andersenem, na kterém jsem dětem zatančila a poté jsme se společně pomocí kouzelných křídel přenesli do orientální země, kde jsme si prostřednictvím dobrodružného příběhu zatančili - pozdravili se s kleopatrou, navštívili pyramidy, protáhli tělo s mumií, zkrotili divoké kobry a úspěšně přepluli řeku Nil. Poté jsme se s křídly zase vrátili zpět do vyškovské knihovny, kde jsme se rozloučili společnou fotkou.