Břišní tanec ve školách

 Tento projekt vznikl z důvodu přiblížení břišního tance studentům. Žáci dostanou základní informace, aby věděli, co to břišní tanec je a poté jim je předvedena taneční ukázka, aby věděli jak takový tanec vypadá. Nakonec je čeká učení se několika pohybům formou ukázkové výukové lekce.

Vhodné pro dívky z 6., 7., 8. a 9. tříd, a také pro studentky všech ročníků středních škol. Tento projekt byl uskutečněn na těchto školách ve Vyškově:

  • ZŠ Letní pole
  • ZŠ Purkyňova
  • ZŠ Nádražní 5
  • SŠ Ekonomiky a podnikání

V případě zájmu zrealizovat tento projet i na vaší škole mě prosím kontaktujte.

Miss orient junior 2011

Ve čtvrtek 16. června 2011 se na základní škole Velešovice konal první ročník soutěže Miss orient junior. Měla jsem tu čest být jedním z odborných porotců. Celkem soutěžilo 13 dívek, z toho 5 z mladší školní kategorie. Hodnocení probíhalo jak na základě orientačního bodového hodnocení, tak na základě celkového dojmu z vystoupení. Hodnocené kategorie byly improvizace, povinné prvky a vlastní choreografie. Při vlastní choreografii byla každá dívka individuálně slovně ohodnocena. Každá dívka navíc dostala ocenění za to, čím nejvíce při tanci vynikala. Diváci v průběhu odpoledne hlasovali pro miss sympatie. Myslím, že se soutěž vydařila a všichni zúčastnění si ji s nadšením užívali.

 

 

Miss orient Junior 2011 - Nela Jedounková

Miss orient improvizace - Sabina Fiantová

Miss orient povinné prvky - Gabriela Plisková

Miss orient choreo - mladší kategorie - Natálie Kostková

Miss orient choreo - starší kategorie - Magdalena El Masany

Miss orient sympatie - Monika Darebníková